Danışmanlar

Serkan Altınışık Mali İşler Danışmanı

1977 yılında Sakarya'da doğan Serkan Altınışık, Kabataş Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü'nü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu.Bahçeşehir Üniversitesi Muhasebe ve Uluslararası Raporlama Bölümü'nde yüksek lisans programını bitiren Altınışık, kariyerine 1992 yılında Bayer Türk Kimya'da stajyer olarak başlamış ve daha sonra 10 yıla yakın bir süre görev aldığı bir muhasebe ve danışmanlık şirketinde devam etmiştir.

Serkan Altınışık 2004 yılında Unitim Holding'e Mali İşler Şefi ünvanı ile katılarak şirketler grubunun muhasebe, bütçe raporlama gibi süreçlerinde aktif rol aldı. Eylül 2005'te Sevenhill bünyesinde Muhasebe Müdürlüğü görevinde bulundu ve aynı yıl Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesi almaya hak kazandı.

Nisan 2006'da Doğan TV Holding bünyesinde Doğan Müzik Yapım A.Ş. (DMC) şirketinde Muhasebe Müdürü olarak görev almaya başlayan Serkan Altınışık, şirketin muhasebe sisteminin yeniden yapılandırılmasında aktif rol aldı. Şirketin 2006 – 2009 dönemlerinde holdinge sunulan hedefler bazında yüksek performans göstermesini sağladı.

Takip eden dönemde, Eylül 2009'da, Altınışık Aksan Hukuk Bürosu'na Mali İşler Direktörü olarak katıldı ve büronun muhasebe, finans ve bütçe sistemlerini kurdu. Büronun bütün mali işlerinin sorunsuz akışından sorumlu olan Serkan Altınışık, akıcı İngilizce bilgisine sahiptir. Altınışık evli ve iki çocuk babasıdır.