Haberler

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 13 Haziran 2017
Aksan Hukuk Bürosu Japan Desk, Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, Türk Japon iş adamları ve MÜSİAD Japonya onuruna iftar yemeği verdi.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 13 Haziran 2017
22.05.2017 tarihinde Almanya Duesseldorf’ta yapılan Japon Günü’ne ortak Avukat Mehmet Taş ve ortak danışman Bilgin Dedeoğlu katıldı. Bu etkinlikte Almanya’daki Japon şirketleri ile görüştüler ve Türkiye yatırım ile ilgili fikir alışveriş yaptılar.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 13 Haziran 2017
24.05.2017 tarihinde Dış İşler Bakanlığında Asya Pasifik Büyükelçisi Ersin Erçin ile Japon tarafının talepleri üzerine Türkiye ve Japonya Orta Asya’da birlikte faaliyet göstermelerinin sağlanması hakkında neler yapılabileceği, ortaklığın sağlanabilmesi için nasıl bir strateji izlenebileceği istişare edildi.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 13 Haziran 2017
25.05.2017 tarihinde Japonya Büyükelçiliğince Kırşehir’deki Japon Anadolu Arkeoloji Enstitüsü Başkanı Dr. Sachihiro Omura’ya 30 yılı aşkın süredir çalışmalarını yürüttüğü Türkiye ile ülkesi arasındaki dostluk ilişkilerine yaptığı katkılar nedeniyle “Altın ve Gümüş Işıklar, Yükselen Güneş Nişanı” devlet nişanı verildi.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 08 Haziran 2017
02.04.2017 tarihinde Nihonjin Kai (Japon Associates) CEO’ları ile görüşme yapıldı. Türk ve Japon Kobileri nin birlikte iş yapma kabiliyetlerinin geliştirilmesi, Japon teknolojisi ile Türk gücünün atılım ve kolay iş alma kapasitesinin bir araya getirilerek Asya ve Afrika’da birlikte faaliyet göstermelerinin önünün açılması hakkında konuşuldu.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 08 Haziran 2017
11.05.2017 tarihinde Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara ve Jetro Genel Müdürü Yasuyuki Murahashi ile yemek esnasında Türk Japon şirketlerinin birbiriyle iletişiminin nasıl arttırılabileceği, iki taraf ülke KOBİ’lerinin nasıl beraber iş yapabileceği hakkında fikir alışverişinde bulundu.