Haberler

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 26 Mart 2019
Burcu Yağış'ın hazırlayıp sunduğu ve çeşitli aktivitelerle uygulumaları olarak aktardığı "Sunum Gücü ve Etkili Beden Dili" eğitimi Aksan Hukuk Bürosu'nda yapıldı.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 20 Mart 2019
Simit Sarayı'nın kurucusu Haluk Okutur, zinciri oluştururken aştığı zorlukları, Türkiye ekonomisi için ihracatın önemi ve yakın gelecek Türkiye'de değerli hale gelecek sektörlere dahil öngörülerini anlattığı konuşmasında, öğrencilerin sorularına yanıt verdi.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 15 Mart 2019
Aksan Akademi 2019 eğitimleri kapasında Özlem Süer, moda dünyasındaki güncel gelişmelerin, kurumsal giyimin inceliklerinin ve iş hayatı çalışanların dolabında muhakkak bulunması gereken kıyafetlere dair ip uçlarının yer aldığı sunumunu akademi öğrencilerine aktardı.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 13 Mart 2019
Aksan Akademi 2019 eğitim serisinin bu haftaki etkinliğinden önce akademi öğrencileriyle buluşan Av. Mehmet Taş, öğrencilerin sorularına yanıt verdi.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 08 Mart 2019
Marka Mimarı Ömer Şengüler, Aksan Akademi 2019 programı çerçevesinde 6 Mart 2019'da, Aksan Hukuk Bürosu'nda yer alan eğitiminde, öğrencilere "Marka, Algı ve İletişim" konularındaki bilgi ve deneyimlerini aktardı.