Haberler

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 26 Nisan 2017
İstanbul Tahkim Merkezi 2017 Olağan Genel Kurul Toplantısı, Kurucu Ortağımız Sayın Muhammet Aksan’ın Divan Başkanlığı’nda 18 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşti. Toplantıya İstanbul Tahkim Merkezi genel kurul üyeleri ile danışma kurulu üyeleri de katıldı.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 17 Nisan 2017
Kurucu ortağımız Muhammet Aksan’nın da görüşlerinin yer aldığı, Aram Ekin Duran tarafından hazırlanan, Ekonomist dergisinin haber içeriğine ulaşmak için tıklayınız.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 06 Nisan 2017
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) iş konseyleri genel kurulu Türk-Japon İş Konseyi Başkanı olan Kurucu Ortağımız Av. Muhammet Aksan, Japonya Masası Sorumlu Ortağımız Mehmet Taş ve Aksan Danışmanlık Ortağı Bilgin Dedeoğlu, Japonya'nın Türkiye Büyükelçisi Sayın Hiroshi OKA’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Gönderen: Aksan Hukuk Bürosu | 06 Nisan 2017
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İş Konseyleri Genel Kurulu Türk-Japon İş Konseyi Başkanı olan Kurucu Ortağımız Av. Muhammet Aksan, Japonya Masası Sorumlu Ortağımız Mehmet Taş ve Aksan Danışmanlık Ortağı Bilgin Dedeoğlu, Türk Japon Vakfı Başkanı Prof. Dr. C. Tayyar SADIKLAR’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.